Depo Çadırı

Antalya Depo Çadırı

Depo çadırları ürünlerin ya da malzemelerin dış etkilere karşı korunması için üretilmiştir. Konstrüksiyon çadır tasarımları istenilen ebatlarda kolayca üretilmektedir.
Antalya depo çadırı farklı sanayi alanlarında kendisine yer bulabilir. Kötü hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde tasarlanan bu ürünler ekonomik ve taşınabilir ile ön plana çıkıyor. Biz depo çadırlarının statik hesaplamalarını yapılarak şiddetli hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlıyoruz. Depo çadırı konusunda tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Hangar Ve Depo Çadırı

Depo çadırları belirli alanları güvenilir bir şekilde kapatarak eşyalarını tam olarak korur. Betonarme yapıların aksine hızlı bir şekilde kurulan ve maliyetsiz bir yapısıyla ön plana çıkan çadırlar günümüz şartlarında izin prosedürlerini kolayca aşabiliyor. Depo ve hangar çadırlarımız farklı sektörlere hitap edilecek şekilde tasarlanmıştır.
Depo çadırları bir çok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Çadır üzerinde ortaya çıkabilecek basınç yükleri hesaplanır ve imal edilir. Böylece bu yapılar uzun süreli kullanılabilir. Bakımlarını yaptırdığınız sürece depo çadırlarını güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Depo çadırları konusunda sizler için çözüm üretebiliriz. Hangar ve depo çadırlarımızı mekanlarınıza özel olarak tasarlayabiliyoruz. Ücretsiz keşif ve tekliflerimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.
Depo Çadır Özellikleri

     Ürünleri başarılı bir şekilde depolar,
     Kolayca kurulur,
     Taşınabilir,
     Su geçirmez,
     Farklı ebatlarda üretilebilir,
     Dayanıklıdır,
     Hava şartlarından etkilenmez,
     Foksiyoneldir.
Sizlerin Yanındayız
Antalya depo çadırı konusunda uygun fiyatlarımızla sizlerin yanındayız. Satış sonrası farklı ödeme imkanları ile memnun kalacağınız bir destek veriyoruz. Keşif, tasarım ve montaj uygulamalarında profesyonel kadromuzla yanınızda oluyoruz. Antalya’da nerede olursanız olun gerekli desteği bizlerden kolayca alabilirsiniz.
Depo çadırları belirli bir alanları kapatarak eşyalarınızı güvence altına alır. Dış etkenlerden korunması için tasarlanan yapı sistemleri betonarme yapılarak göre daha hızlı kurulur. Düşük maliyetli olması da çadır sistemlerini ön olana çıkarır. Alan üzerinde betonarme yapıları kurabilmek için bazı prosedürleri yerine getirmeniz gerekir. Ancak depo çadırları bu tür prosedürlerle sizleri uğraştırmaz.

Depo Çadırı Fiyatları

Depo çadırları güvenilir kapalı alanları uygun maliyetlerde sizlere sunabiliyor. Eşyalarınızın dış etkenlerden korunması için gerekli donanım sahip bu ürünleri sizler için tasarlayabiliriz. Kolay sökülüp tekrar kurulan depo çadırlarımız sizlere herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor. Farklı sektörlere kolayca hitap edebilen bu sistemlerle sizde projelerinizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Depo çadırı imalatı konusunda sizlere gerekli desteği bu adres üzerinden başarılı bir şekilde ulaştırabiliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün daha da kalitemizi yukarılara çıkarabiliyoruz. Biz çadır sistemleri konusunda Antalya’da ön plana çıkan firmalardan bir tanesiyiz. Firmamız sunduğu uygun branda fiyatları ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.
Endüstriyel çadır sistemlerimizi projelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun ölçülerde kolayca tasarlayabiliyoruz. İmalat alanında tam da beklentilere yanıt verebiliyoruz. Ürettiğimiz tüm çadırları ülkemizin her noktasında başarılı bir şekilde kurabiliyoruz.
Her türlü zemine kolayca kurulum yapılan ürünlerimiz son derece dayanıklıdır. Kaliteli demir iskelet aksamı sayesinde dış etkilere karşı yüksek direnç sunar. Isı yalıtımı konusunda da çadırlarımız beklentilerinizi tam olarak karşılayabiliyor. Her türlü hava şartlarına dayanıklı pvc polyester branda sistemlerinden destek alıyoruz. İstenilen her ölçüde imalat yaparak tam da beklentilerinizi karşılayabiliyoruz.
Antalya’da hizmet veren firmamız en kötü hava koşullarında bile güvenilir alanlar sunabiliyor. Yapınızı dış etkenlerden koruyan firmamız kötü hava şartlarına özel olarak tasarlanan ürünleri imalat sürecine sokmaktadır. Çadır sistemleri konusunda detaylar için bizlerden destek alabilirsiniz. Satış sonrası farklı ödeme imkanları üzerinden yanınızda olabiliriz. İmalat ve montaj sürecinin tamamını profesoynel ekiplerimizle tamamlıyoruz.

Depo çadırı, müşterilerin genellikle, ürünlerini, malzemelerini, çalışma amaçlı kullandıkları için doğa olaylarına karşı korumak için talep ettikleri bir çelik konstrüksiyon çadır modelidir. Depo çadırları istenilen her boyda ende üretimi yapılmaktadır. Depo çadır, sanayi, imalat,ürünlerin korunmasında ve içerisinde kötü hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde ürünlerini saklayabilmesi için ekonomik,taşınabilir pratik bir çadır tipidir.

Sun gölge branda olarak depo çadırlarının statik hesapları yapılarak şiddetli hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlayıp imalatını ve montajını yapmaktayız.

Depo çadırı, İskeleti kutu profil,Köşebent, U, NPI, IPE, HEA gibi çelik ürünler projelendirilip imalatını uzman kadromuzla yapmaktayız.

Depo çadırı, Üst koruma brandası 650 gram branda, 900 gram panama branda ve ithal tip II 900 gram- 1050 gram - 1100 gram branda kullanmaktayız.
Whatsapp Ara