Kamyonet Tentesi

Kamyon tentesi, kamyonet tentesi ve pikap tarzı araçların arka yük taşıma bölmesinin üzerinin kapatılması için plastik, kumaş veya metalden koruyucu kullanılır. Özellikle taşınılan yüklerin ıslanması veya zarar görmesinin önlenmesi için kullanılır. demir veya farklı profil  kullanılarak oluşturulan çıtaların üzeri plastik veya su geçirmez 1100 denge tırlık branda veya ithal polyester branda  ile kapatılarak, araç üzerine monte edilir. Bu tentelerde tavsiye edilenler ise amortisörlü olanlardır.Firmamız kamyonet tentelerini ruhsata işletme işlemlerini anahtar teslim olarak yapmaktadır.

Kamyonet Tentesi

Lojistik günümüzde en yaygın sektörlerin başında gelmektedir. Lojistik firmaların sevkiyatını gerçekleştirdiği ürünleri korumakta başlıca gereklerindendir. Nakliye firmaları tarafından yöneltilen talepler doğrultusunda tırlara, kamyonlara, kamyonetlere uygulanan kamyonet tentesi istenilen ölçüde, istenilen kalınlıkta monte edilmektedir. Tente seçiminde zorlu hava şartları göz önüne alınarak uygun monte işlemi gerçekleşmektedir. Nakliyesi olan ürünleri güneş, yağmur, rüzgâr v.b gibi kötü hava koşullarından korumaya yarayan kamyonet tentesi fiyatları kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir.
 
 Kullanım şeklinin mevsimsel özellik göstermesine karşın katlanabilir özellik gerektiren tenteler de müşteri isteğine göre monte edilebilmektedir. Özellikle taze sebze meyve sevkiyatında yaz aylarında açık kamyonet kasalarına duyulan ihtiyaç katlanılabilir tente uygulamasını önemli kılmaktadır. Kamyonet tente fiyatları kasa ebatına göre belirlenmektedir. Tenteler kasaya çerçevelenen iskeletin üzerine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kısa sürede kapalı hale getirilin kasalar tentenin katlanabilir özellikte olması sayesinde istenildiğinde kolaylıkla açık kasa haline getirilebilmektedir. Yapmanız gereken ilgili firmaya istediğiniz kullanım şeklini söylemektir. Gereken ölçüleri alan firma isteğinize uygun tenteyi gerekli şekillerde monte ederek en kısa sürede size teslim edecektir.
Whatsapp Ara