Yemekhane Çadırı

İstenilen her ebatta imalatı yapılabilen, ısı ve nem kaybını önleyecek şekilde izole edilerek üretimi yapılabilen yemekhane çadırı sayesinde kalabalık gruplara yemek servisi yapılabilmektedir. Şantiye gibi uzun soluklu çalışılan işyerlerinde genellikle tercih edilir. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde üretimi yapılan yemekhane çadırları ile insanların yemek ihtiyacı güvenli ve temiz bir ortam yaratılarak karşılanır.

Antalya Yemekhane Çadırı

Kaliteli, uzun ömürlü, ekonomik fiyatlı yemekhane çadırı modellerimiz ile konforlu alanlar yaratabilirsiniz.

Yemekhane Çadırlarımız

Kullanım amaçlarına göre birbirinden farkı yemekhane çadırı modellerimiz bulunmaktadır. Bilindiği üzere özellikle çok kişinin çalıştığı fabrika, iş yeri gibi yerlerde yemekhane için ayrı bir bina yapmak son derecede külfetlidir. Günümüzde pek çok müşterimiz inşaat gibi zor ve uzun, maliyetli bir sürece girişmektense yemekhane çadırları ile çalışanlarının yemek yiyebileceği alanlar yaratmaktadır. İstenildiği zaman demonte edilebilecek özellikte olan bu yemekhane çadırları aynı zamanda pratik ve daha kullanışlı olduğu için oldukça avantajlı ürünlerimizdir. Aynı zamanda inşaat ile bina yapmak kadar maliyetli olmadığı hatta çok ekonomik fiyatlar ile satın alınabilecek ürünlerimiz oldukları için eğer yemek alanı oluşturmak istiyorsanız önerimiz yemekhane çadırlarını tercih etmeniz yönünde olacaktır. Kaliteli ve konforlu bir yemekhane alanı yaratmak istiyorsanız kullanım amacınıza ve yemekhane çadırı kurmak istediğiniz alanın özelliklerine göre uygun olan modelimizi seçebilirsiniz.

Yemekhane Çadırlarımızın Özellikleri

Sizlere sunduğumuz yemekhane çadırı modelleri pek çok avantaja sahip olan ürünlerimizdir. Ürünlerimizin özelliklerini sıralamak gerekirse;

İstediğiniz Ebatta Yemekhane Çadırı Üretiyoruz

Her iş yeri ya da yemekhane çadırı satın almak isteyen kişilerin kaç kişiye yemek servis edeceği sabit değildir. Böyle olunca sizin verdiğiniz bilgiler uyarınca uygun ebatta yemekhane çadırları üretiyoruz. Böylelikle yemekhane çadırlarımız sizlerin yemek servis edeceğiniz kişilerin rahatça vakit geçirebilecekleri, çadırı kuracağınız alana uygun hale geliyorlar. Standart yemekhane çadırları ile bu konforu ve çadırı oluşturacağınız alanın büyüklüğü uyum sağlayamayabileceğinden yemekhane çadırlarımızın istediğiniz ebatta üretilmesi sizin faydanıza olacaktır. Aynı zamanda istediğiniz tarz ve modelde yemekhane çadırı imal etmemizi sağlayarak özgün ve şık tasarıma sahip alanlar oluşturabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Yemekhane Çadırları

Yemekhane çadırlarının su geçirmemesi, kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olması gerekir. Çadırın kumaşından çadırın konstrüksiyon malzemelerine kadar kaliteli ve uzun ömürlü materyalleri tercih ediyoruz. Darbeye ve hava olaylarına karşı dayanıklı kumaşlardan oluşturduğumuz yemekhane çadırları aradığınız korunaklı ortamları size sunacaktır. Böylelikle yemekhane çadırlarınızda hava ve diğer dış etkenlerden endişe etmenize gerek kalmadan konforlu ve kullanışlı alanlar yaratmanızı sağlıyoruz.

Pek Çok Farklı Kullanım Alanına Sahip Yemekhane Çadırları Üretiyoruz

Her ne kadar yemekhane çadırları bu isim ile üretilse de bu çadırlarımızı inşaat alanlarında, açık iftar sofraları kurmak için ramazan ayında, hayır işleri, cafe işletmelerinde, kır düğün salonlarında vb. pek çok farklı amaçlar ile kullanabilirsiniz. Örneğin eğer cafe işletiyorsanız yemekhane çadırını kafenizin açık havada olan kısmına kurabilir ve şık, pratik, konforlu oturma alanları ile müşterilerinize adeta görsel bir şölen sunabilirsiniz.

Hijyenik Yemekhane Çadırları

Yemekhane çadırları yapısı gereğince temiz olması gereken çadırlardır. Zira temekler direkt olarak vücudumuza giren besinler olduğu için yemeklerin hijyenik bir ortamda sunulması çok önemlidir. Hijyenik olarak tasarladığımız yemekhane çadırlarımız toz, kir ve daha farklı pislikleri içerisine hapsetmemektedir. Kirlerin brandanın içine nüfuz edilmemesi ise ister çalışanlarınıza, ister müşterilerinize ya da ziyaretçilerinize hijyenik bir ortamda yemek yeme imkanı sağlayacaktır. Eğer yemek servis edilecek kişilerin sağlığını önemsiyorsanız size sunduğumuz yemekhane çadırları bu amacınıza yönelik olarak tasarlanmış olan ürünlerdir.

Yemekhane Çadırı Fiyatları

Yemekhane çadırlarımızın fiyatları seçtiğiniz model, çadırın ebadı ve diğer özelliklerine göre belirlenen değişken fiyat cetvellerine tabidir. Net yemekhane çadırı fiyatları için seçtiğiniz model ve istenen bilgiler ile birlikte bize ulaşabilirsiniz. Fiyat performans oranı bakımından size ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız ile yemekhane alanlarınızı makul fiyatlar ile yaratabilirsiniz.
Whatsapp Ara