Pvc, Ptfe, Mesh Asma Germe Sistemleri

Pvc,Ptfe, Mesh Asma Germe Sistemleri;

Alanların yalnızca üzerini kapatıp kenar kısımlarının ise boş kalmasını sağlayan asma germe branda sistemleri, zarif görüntüsü ve dayanıklı yapısı ile birlikte sıklıkla tercih edilmektedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ve en ideal gölgelikler arasında yer alan asma germe branda sistemleri, ihtiyaca uygun her renk ve model alternatifi ile birlikte tasarlanabiliyor.

Asma germe Membran yapılar; sabit beton (bina ve tonoz) yapıların aksine basınca değil çekme kuvvetiyle oluşan gerilme kuvvetine göre yön alan (asma germe,yarasa,yelken,stadyum,tribün,amfi tiyatroisem pazarları, otopark,iskele,sahil, ve griş kanopilerinde bir çok alanda taşıyıcı ve gölgelindirme görevini gören koruyucu yapı malzemedir.

Membran yapılar dünyanın her yerine 3d görseli mimari projelendirme ve mühendis tarafından statik hesapları (kar yükü,rüzgar yükü ve deprem yükü) yapılarak ve formlar kullanılarak moder yapıları oluşturmaktadır.
1- Görselleştirme ; Mimari görselleştirme 3D tasarım ve statik projelendirme.
2- Ön bütçe; yapıyı ölçülendirdkten sonra malzemlerin (membran,çelik halat,çelik ve beton) gibi malzemerin maliyetini çıkarıyoruz.
Whatsapp Ara