Jüt Gölgelendirme Sistemleri

Germe branda sabit bir şekilde ayakları ve iskeleti olmayan çevresine asılı olan direkler veya halkalara bağlı bir şekilde bulunan bölgeye yerleştirilen branda tipidir. İstenilen zamanda kaldırılıp yerinin değiştirilmesi de büyük avantaj sağlayan yönlerindendir. Belli bir destek almadan da kurulan germe brandaların maliyeti de oldukça düşük ve uygundur. Ayrıca her zaman montaj ekibine de ihtiyaç duyulmadan kurulabilmektedir.
 

Jüt Gölgelendirme Sistemleri

JÜT asma germe gölgelendirme sistemi ani rüzgarlara dayanabilmektedir. sabit binaların aksine çekme ve gerilme kuvveti ile gerdirme ürünleri kullanılarak gerdirilmektedir. İthal alnet jüt ve yerli jüt kullanılarak 3d görsel çalışmalar yapılarak ve statik hesaplarını düşünerek uygulama yapılmaktadır.
 

Jüt Germe Branda

Jüt germe branda yerden herhangi bir destek almayan bir branda türüdür. Yere sabit ayaklara sahip değildir. Çevresine geçirilmiş olan halkalar aracılığı ile kullanılacak olduğu alana kurulur. Gerilmek suretiyle kurulan bir branda türüdür. Jüt germe brandanın kullanımı oldukça pratiktir. Duruma göre kaldırılıp tekrar kurulabilmesi mümkündür.
 

Jüt Germe Branda Fiyatları

Jüt germe branda diğer brandalarda kullanılan ayak veya iskelet sistemi kullanılmaması nedeniyle maliyeti düşüktür. Bu nedenle diğer iskeletli ve ayaklı brandalara göre daha hesaplıdır. Kurulması için montaj ekibine ihtiyaç duyulmaz. Kişi yanındaki birkaç kişiyle dahi kurabilir. Bu nedenle montaj maliyetine de neden olmaz.
 
 
 
Jüt Germe Branda Faydaları
İnşaat firmaları, açık hava düğün salonları, kafeler, restoranlar ve oteller gibi yerlerde modern ve şık bir görünüm sağlar. Kafeteryalarda güneş ışığının verdiği rahatsızlığı engeller. Kır düğünlerinde aniden bastıran yağmuru önler. Büyük otellerde turistlere gölgelik alan tasarlanmasında kullanılır. Gölgelik olarak hem şık bir görüntü sergiler hem de pratik bir kullanım sağlar. Jüt germe brandanın sürekli açık kalması zorunluluğu yoktur. İsteğe göre kaldırılıp tekrar kurulabilir.
Whatsapp Ara