Körüklü Tente Sistemi

Antalya körüklü tente

Açık alanları gerektiği zamanda kapatmak üzere kullanılan ve işletmelerin yoğun olarak tercih ettiği körüklü tente modellerini bizimle temin edebilirsiniz. Farklı malzemeden imal edilmiş, % 100 kaliteli seçeneklerle artık birinci sınıf bir hizmet almaya çok yakınsınız. Özel ölçü alımı, üretim ve monte etme sürecini de bize teslim edebilir, memnun kalmayı başarabilirsiniz.

Körüklü tente sistemleri;

Körüklü tente sistemleri balkonlarınızda ve cafelerinizde %100 gölgelendirme sağlayan üç cephesi kapalı ithal kumaş sattler,recacril gibi markalar ve yerli cornes kumaştan imalatı yapılarak montajı yapılmaktadır. Ücretsiz keşif için ve %100 müşteri mennuniyeti için bizi lütfen arayınız.

Körüklü Tente Sistemlerinin Avantajları
Diğer tentelerden farklı görünüme sahip olan körüklü tenteler, oval görünmektedir. Balkon, pencere gibi çeşitli yerlerde kullanılan tenteler, her ölçüde üretilebilmektedir. Modern bir görünüme sahip olan körüklü tenteler, her mekana şık bir hava katıyor. 

Kullanılacak alana uygun tasarlanan körüklü tenteler, her dekorasyon fikrine yanıt verebilmektedir. Dış etkenlere dayanıklı yapıda üretilen körüklü tenteler, uzun seneler sorunsuz kullanılabilir. Körüklü tenteler yağmur ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmezler. Sürekli yenilenen körüklü tenteler, her talebe yanıt verecek seçeneklere sahiptir. 

Körüklü tente sistemleri ile her mevsimin tadını doyasıya çıkarma şansınız bulunmaktadır. Cafe ve restoran benzeri alanlarda kullanılan körüklü tenteler, dikkat çekici görünüm katmaktadır. Başarılı şekilde montajı yapan tenteler, uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan körüklü tenteler, kolayca açılıp kapanabilir. Fiyat olarak da diğer tentelere göre daha ekonomik olan körüklü tenteler, her alan için zengin ürün çeşitliliği sunar.

Daha konforlu bir yaşam için siz de körüklü tente sistemlerini tercih edebilirsiniz. Pratik kullanım olanağı sağlayan tenteler, hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. 
Whatsapp Ara