Mafsallı Tente

Antalya Mafsallı Tente

Mafsallı tente genellikle bahçeye açılan balkonlar da ve bahçe kısmında, dış mekanlarda, cafelerde, iş yerinin önünde tercih edilir. Branda kullanımı zahmetli olduğundan ve görselliğin güzel olması açışından bir çok mekanda açılabilir ve kapanabilir mafsallı tente kullanımı tercih edilir. Mafsal fonksiyonu tentenin rahatça açılabilir kapanabilir olmasıdır. Her mevsim kullanıla bilir ve şık görünümü ile tercih edilir. öne açılımları 100,150,200,250,300 ve 350 cm açılımda ve uzunluğu tek parça 7 metreye kadar yapılabilmektedir. Mafsallı tente kumaşı ithal,yerli ve pvc kumaşlardan yapılmaktadır.

Masfallı Tente Ve Özellikleri

Kullanışlı Tente Modelleri ve Teknik Özellikleri
Teknolojinin hayatımızı kolaylaştıran pek çok faydası vardır. Bunlar günlük eşyalar, çevresel faktörler ya da ticari unsurlar olabilir. Tüm kavramlar sektörlere ayrılarak farklı tasarımlarla ihtiyaçlarımız için üretilir. Gölgelik amaçlı ve doğal koşullara uyum sağlamamızı kolaylaştıran tente modelleri de bu ürünler içine girer. Tentelerin de farklı çeşitleri vardır. Üretimi yapılırken olarak dayanıklı alüminyum kullanılır. Yağmur, kar, tipi, güneş gibi doğal koşullara karşı dayanıklıdır. Kalın yapısı ve su geçirmez özelliği sayesinde dış cephelerde sıklıkla tercih edilir. Isıya dayanıklılık ve yanmaz malzemeden tasarım güvenilirliğini artırmaktadır.

Bağlantı noktalarında kullanılan vidalar ve kaynak noktaları son derece sağlamdır. Bu sistemler manuel ya da elle çalışabilir özelliğe sahiptir. En sert hava koşullarına mukavemet gösterecek şekilde tasarlanan mafsallı tente dört mevsim kullanım için elverişlidir. Teknolojisinde kullanılan ray sistemi sayesinde kolayca kaldırılıp katlanabilir. Sistemi gergin şekilde tutan kayış daha geniş alanı kaplamasını sağlar. Tüm bu özelliklerin yanı sıra görsel açıdan da son derece dekoratiftir. Sistem makara yöntemi ile çalışmaktadır. İsteğe bağlı olarak ışıklandırma ve diğer teknik özellikler sisteme dahil edilebilir.
Whatsapp Ara