Hoparlör Koruma Kılıfı

Hoparlör Kılıfı

Gün geçtikçe teknoloji gelişmekte ve insanlar kullandıkları teknolojik aletleri koruma altına almak istemektedir. Maddi değeri olan bu ürünleri yağmurdan, kardan ve darbelerden korumak için kılıflar üretilmiştir.
 
Hoparlör, elektrik dalgalarını ses dalgalarına çevirebilen ve gerektiği zamanlarda dinlenilen sesi yükseltilebilen ve düşürülebilen bir ses sistemidir. Bu sistem ve benzeri gibi elektronik aletler sıvı teması ve gün ışığına fazla maruz kalması durumunda bozulup kullanılmayacak hale gelebilmektedir. Hoparlörler gibi elektronik aletleri dış etkenlerden korunması gerekmektedir. Bu sebeple hoparlör kılıfları üretilmiştir. Hoparlör kılıfı, hoparlöre dışarıdan giydirilen özel brandaya benzeyen bez çeşitleridir. 
 
Hoparlör kılıflarının genel özellikleri; sıvıya dayanıklı, darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı, çevredeki olumsuz şartlara karşı dayanıklı, rutubet yaparak cihazı bozmaz, kolay taşınabilir olmasıdır. 

Hoparlör Kılıfı Fiyatları
Diğer elektronik aletlerde de olduğu gibi müşterilerin talep ettiği kalite, kılıf sayısı ve ebatlarına göre kılıf fiyatları değişiklik göstermektedir. Elektronik aletlerin satıldığı yerlerde ve internette böyle ürünlerin satıldığı fiyatlar değişiklik göstermektedir. Müşteriler kılıf almadan önce özelliklerini iyi araştırmalı uygun fiyatlı ve kaliteli ürün almaya dikkat etmeleri önerilmektedir. Hoparlör kılıfı hoparlörü güneş, kar, yağmur ya da tozun oluşturacağı olumsuz etkilerden korumaktadır. Kılıf cihazın dış kısmına giydirilmektedir. Hoparlör kılıfı cihazda %100 koruma sağlamaktadır. Kılıfın cihaza giydirilmesi oldukça kolaydır. Ayrıca kılıfın temizliği hafif nemli bir bez kullanılarak yapılabilmektedir. Her modelde hoparlöre göre kılıf bulmak mümkündür. Hoparlör kılıfı kullanımıyla dış etkenlerin cihaza temasını engellemek oldukça kolay olmaktadır.
Whatsapp Ara